Vliesdoek voor aardbeien - 2.40m * 10m
Dit vliesdoek (2,40 x 10 meter) beschermt de aardbeiplanten bij strenge, aanhoudende droge vorst. Daarnaast is het vliesdoek ook geschikt om de oogst te vervroegen.
Incl. BTW, excl. verzending
Op voorraad
Beschrijving
Vliesdoek voor aardbeien - biedt bescherming tegen invloeden van buitenaf
Dit vliesdoek beschermt aardbeiplanten en de bijzonder gevoelige bloemen tegen kou, slagregen, hagel, wind en lichte vorst. Samen met de geperforeerde folie kan de bescherming tegen de kou leiden tot een vroegere oogst tot 2 weken. Hiervoor moet het aardbeivlies over de geplante rijen worden uitgespreid en met grondpennen of randzakken worden vastgezet. De jonge, gevoelige aardbeiplanten worden onder het aardbeivlies beschermd tegen de kou en ongunstige weersomstandigheden. De aardbeiplanten groeien sneller dan in de volle grond.
Afmetingen:
Het vliesdoek voor aardbeien heeft een afmeting van 2,40 x 10 m (24 m²). Het doek is geschikt voor het planten van aardbeiplanten in drie rijen, met een rijafstand van 60 cm en een plantafstand van 30 cm. De kwaliteit is 23 g/m². Het aardbeivlies is lucht-, licht- en waterdoorlatend, weerbestendig en kan worden hergebruikt.
Tip van de echte kweker
Het vliesdoek kan ook gemakkelijk op de maat worden gemaakt: Je kunt het vlies op de gewenste maat knippen met een schaar. Om de duurzaamheid van het vliesdoek te behouden, moet het worden bewaard op een donkere plaats, beschermd tegen de zon en schoon.