Huisverkoop

Verse aardbeiplanten

Deze kunt u planten in augustus en begin september.  Meestal start de oogst vanaf de 2e week in augustus. Vanaf 11 augustus kunt u dagelijks van 09.00-12.00 uur terecht op ons bedrijf. Gaat het om meer dan 100 planten, dan ontvangen wij graag vooraf  een e-mail  met de gewenste aantallen. We leggen ze dan klaar, zodat u niet lang hoeft te wachten. Planten zijn standaard gebost per 20 planten.

Gekoelde aardbeiplanten

Iedere zaterdagmorgen van 19 maart t/m mei van 09.00 tot 12.00

Bellen vooraf is niet nodig, tenzij u meer dan 100 planten bestelt. Stuurt u ons in dat geval even een  e-mail ([email protected]) waarin u het gewenste ras en aantal aangeeft. We leggen ze dan klaar, zodat u niet lang hoeft te wachten.

De aardbeiplanten zijn verkrijgbaar t/m juni. Alle rassen zijn voorradig. Van de planten die u plant van maart t/m juni kunt u nog in hetzelfde jaar aardbeien plukken. Lees ook het stukje over gekoelde aardbeiplanten op onze site.